• Головна
  • Суд конфіскував 120 кілограм бурштину, виявленого рівненськими митниками
10:24, 8 липня 2017 р.

Суд конфіскував 120 кілограм бурштину, виявленого рівненськими митниками

Суд конфіскував 120 кілограм бурштину, виявленого рівненськими митниками

Апеляційний суд Рівненської області сьогодні підтвердив правомірність дій рівненських митників у справі незаконного ввезення на територію України бурштину. Постановою апеляційного суду директора одного з рівненських підприємств визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення та накладено стягнення у виді штрафу у сумі 34117,93 грн. та з конфіскацією в дохід держави товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил.

Нагадаємо, що ТОВ «А» ще в листопаді минулого року намагалось ввезти на митну територію України 120 кілограм необробленого бурштину. Проте в ході проведення перевірочних заходів було встановлено, що підприємством було подано до Рівненської митниці документи, що містять неправдиві відомості для визначення митної вартості, зокрема товаросупровідні накладні та зовнішньоекономічні контракти. Також в процесі митного огляду було встановлено, що на мішках із бурштином наявне маркування, відомості на якому суперечать інформації про відправника та отримувача, зазначених у митній декларації. Відносно директора ТОВ «А» було складено протокол про порушення митних правил за ознаками ч.1 ст. 483 Митного кодексу України, санкція якої передбачає накладення штрафу у розмірі 100% від вартості товару з його конфіскацією.

Постановою Рівненського міського суду директора ТОВ «А» визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення та накладено стягнення у виді штрафу у сумі 34117,93 грн. та з конфіскацією в дохід держави товару: необроблений бурштин, вагою 120 кг.

Апеляційним судом Рівненської області перевірено законність прийнятого рішення та залишено накладене стягнення у вигляді штрафу з конфіскацією товару «бурштин необроблений» без змін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бурштин #митниця #конфіскація #суд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...