• Головна
  • Ще шістнадцять вокзалів та станцій облаштовані для комфортного перебування людей з особливими потребами
Укрзалізниця
19:11, 3 липня 2017 р.

Ще шістнадцять вокзалів та станцій облаштовані для комфортного перебування людей з особливими потребами

Укрзалізниця
Ще шістнадцять вокзалів та станцій облаштовані для комфортного  перебування людей з особливими потребами

З січня по червень 2017 року залізничники облаштували для маломобільних громадян ще 16 вокзалів та станцій. Роботи ведуться відповідно до Програми зі створення  належних умов для доступу людей з інвалідністю до об’єктів залізничної інфраструктури. Причому увага приділяється не тільки вокзалам, але й невеликим залізничним об’єктам.

Зокрема, на вокзалах і станціях Дніпропетровськ, Запоріжжя 1, Новоолексіївка, Мелітополь, Рокувата, Кривий Ріг-Головний, Бердянськ, Миколаїв для маломобільних груп населення спеціально облаштовані каси. На вокзалі станції Коростень облаштовано кімнату гігієни. На вокзалах станцій Запоріжжя, Запоріжжя-1 та Пологи оновлені згідно з міжнародними стандартами піктограми, символи та знаки. Крім того, у Котовську, Роздільній, Первомайську-на- Бузі, Вапнярці на станціях нанесено тактильні наземні та підлогові покажчики для осіб з вадами зору, а на вокзалі станції Миколаїв встановлено інформаційні покажчики для осіб з ураженням зору, слуху та опорно-рухового апарату. Звукові маячки та пандуси на вхідних дверях залізничні будівельники встановили на вокзалах станцій Дніпропетровськ та Запоріжжя.

Питання якісного обслуговування людей з обмеженими фізичними можливостями, надання їм допомоги при користуванні залізничним транспортом знаходиться на постійному контролі. ПАТ «Укрзалізниця продовжує працювати над приведенням залізничної інфраструктури до європейських стандартів щодо доступності послуг залізничного транспорту для маломобільних пасажирів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#залізниця #обладнання #особливіпотреби #вокзал
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...