![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
14:00, 18 липня 2012 р.
«ВАЗ» об`їжджаючи на Рівненщині перешкоду, врізався у «Фіат»
ДТП сталась на вул. Ватутіна у с. Корчів’я, що в Костопільському районі.
Водій автомобіля «ВАЗ-2106» Петро В., 63-річний житель Костопільського району, їхав зі центру села Корчів’я у напрямку села Велика Любаша, - повідомляє прес-служба ВДАІ області.
Під час об’їзду перешкоди та зміни напрямку руху, він не переконався, що це буде безпечно для інших учасників дорожнього руху. Виїхавши на смугу зустрічного руху, там допустив зіткнення з автомобілем «Фіат-Дукато», яким їхав 31-річний Сергій Ф. з міста Костополя.
Пасажир автомобіля «ВАЗ-2106» 52-річний Григорій Х. з села Малий Стидин отримав забійно-різані рани обличчя, забій лівого передпліччя, грудної клітки та лівого коліна. Він доставлений в приймальне відділення Костопільської ЦРЛ. Після надання меддопомоги, лікарі відпустили потерпілого відпущений додому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...