• Головна
  • Про реформи: публічно і непублічно
11:23, 30 травня 2017 р.

Про реформи: публічно і непублічно

Про реформи: публічно і непублічно

2 червня о 10:00 у кав’ярні «BazikaloEspressoBar» (вул.Соборна, 94) відбудеться прес-кава «Про реформи: публічно і непублічно». Експерти громадської організації «Центр UA» та коаліції Реанімаційний пакет реформ проведуть відверту розмову з журналістами про ключові проблеми в Україні та першочергові кроки для їхнього подолання.

Змінити країну — важче, ніж критикувати тих, хто її вже змінює. Зрозуміти реформу — складніше, ніж ображатися, що не спитали твоєї думки. Роль журналістів в комунікації та розробці реформ є однією з найважливіших, тому в рамках туру «ЗміниТИ» відбудеться окрема зустріч з представниками ЗМІ Рівненщини.

Які зміни чекають на первинну медичну допомогу в 2017 році? Що мають зробити громади та місцева влада для впровадження змін на прикладі реформи системи охорони здоров’я? Які виборчі правила дозволять запустити зміну політичних еліт в країні? Чому важливо прийняти нове виборче законодавство до кінця 2017 року? За яких умов влада почує позиції та вимоги громадян і як вплинути на прийняття рішень? На ці та інші питання будуть готові відповісти:

  • Олег Рибачук, голова і співзасновник Центру UA, екс-віце-прем’єр-міністр із питань європейської інтеграції;
  • Олександр Ябчанкаексперт з медичної реформи Реанімаційного пакету реформ; 
  • Андрій Андрушків, лідер напрямку «Контроль публічних фінансів» Центру UA.

Просимо підтвердити свою участь листом на пошту - [email protected]

Громадська організація “Центр UA” спільно з експертами коаліції Реанімаційний пакет реформ та представниками Міністерства охорони здоров’я продовжує Всеукраїнський тур «ЗміниТИ: взаємодія заради змін», щоб почути та зібрати позиції представників найактивніших спільнот в усіх регіонах України для розробки системних змін у країні. Взаємодія заради змін допоможе зрозуміти і сформулювати власні очікування до змін у країні, знайти однодумців і згуртуватись навколо спільних позицій, а також співпрацювати один з одним та владою, вимагаючи врахування спільних інтересів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #реформи #зустріч
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...