• Головна
  • Рівняни цьогоріч задекларували майже 94 мільйони гривень
15:13, 12 травня 2017 р.

Рівняни цьогоріч задекларували майже 94 мільйони гривень

Як повідомили в ДПІ у м.Рівному, за оперативними даними, в ході кампанії декларування доходів громадян декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2016 році, подали 2011 жителів Рівного, задекларувавши 93917,7 тисяч гривень доходу. Сума самостійно нарахованих податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб склала 9612,4 тисячі гривень та 1995,0 тисяч гривень військового збору.

Цьогоріч громадяни активно декларували успадковане чи отримане у дарунок майно (подано 353 декларації). Про доходи, що були отримані від продажу (обміну) рухомого та/або нерухомого майна, поінформували 183 особи. 78 громадян подали декларації та задекларували доходи від надання в оренду майна. Про іноземні доходи, отримані у минулому році, прозвітувало 84 мешканців міста та 9 громадян показали інвестиційний дохід.

З метою отримання податкової знижки звернулися 447 громадян та задекларували до повернення 655,3 тисяч гривень. Серед них найбільше - батьки студентів, які оплачували у 2016 році вартість навчання своїх дітей.

ДПІ у м.Рівному висловлює вдячність тим громадянам, які взяли активну участь у цьогорічній деклараційній кампанії та задекларували свої доходи, тим самим виконали конституційний обов’язок перед державою і суспільством.

Нагадаємо, сума податкових зобов’язань податку на доходи фізичних осіб та військового збору, зазначена в поданій річній декларації, сплачується громадянами самостійно до 1 серпня 2017 року.

Податкову знижку за наслідками 2016 року можна отримати упродовж поточного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #рівняни #декларування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...