• Головна
  • Стартував унікальний конкурс для бізнес-леді Західної Україні
12:10, 10 травня 2017 р.

Стартував унікальний конкурс для бізнес-леді Західної Україні

У Луцько розпочато підготовку до масштабного конкурсу для підприємців, які покажуть, що наші жінки – не лише вміють борщ варити та дітей виховувати. Сили та завзяття західним панянкам не позичати. Вони щоденною працею доводять, що сила духу – це стиль їхнього життя. Територія проведення Конкурсу на 2017 рік – Західна Україна, а саме: Рівненська, Волинська, Львівська, Закарпатська, Чернівецька, Хмельницька, Івано-Франківська та Тернопільська області.

Особливість конкурсу полягає в тому, що змагатись за перемогу мають право не лише власниці бізнесу, але й жінки, бізнес яких зареєстрований на когось із членів родини, але фактичним керуючим являються вони. Дані особи мають право претендувати на перемогу в особливій номінації, а саме «Лідер проекту».

Наше завдання: сприяння розвитку жіночих ділових ініціатив та підприємництва, самореалізація жінок, посилення їх ролі та впливу на економічне та соціальне життя суспільства. Конкурс «Сильна та стильна» має на меті: розкрити потенціал жінок різних сферах бізнесу, зміцнити їх віру в себе, створити платформу для якісно нових змін у діловому житті та підвищити рівень професіоналізму, надати змогу заявити про себе та свою діяльність на широкий загал.

Дедлайн – 1 травня 2017 року – 1 жовтня 2017 року. До складу суддівської колегії увійдуть чоловіки та жінки, що мають значні досягнення в побудові власного бізнесу. Ми зібрали представників бізнес-еліти з різних куточків України.

Більше інформації можна дізнатись тут: sulnatastulna.sow.in.ua. А також у Тетяни Карп'юк, координатора проекту «Сильна та Стильна» з питань благодійних ініціатив. (Тел.: +38 (098) 257 62 57,e-mail[email protected])

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівнянки #запрошення #конкурс #жінки #стиль #мода
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...