• Головна
  • В столичному парку працевлаштовували дітей
12:52, 3 травня 2017 р.

В столичному парку працевлаштовували дітей

В столичному парку ім. Т.Г.Шевченка, 29 квітня , стартував національний проект

«Місто професій». Саме це стало причиною такого масового «працевлаштування» дітей та підлітків.

В 2016 році проект був реалізований в 25 містах України.

Загальна кількість дітей, що стали учасниками 335 844 осібвіком від 2 до 18 років та понад 250 000дорослих.

Механіка проекту: в парковій зоні розгортається імпровізоване містечко. При вході кожна дитина отримує паспортта має можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого

майстер класу від фахівців своїх галузей, а це представники надзвичайно значущих, в сучасних умовах, для країни професій. Таких як – рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, інспектор ДАЇ, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник тощо.

Сумлінні «працівники» отримають заробітну плату, витратити яку можливо в крамниці солодощів та подарунків.

Мета проведення такого заходу – надати можливість кожній дитині спробувати себе в усіх представлених професіях. Профорієнтаційна спрямованість заходу у вигляді гри надає можливість отриматимаксимальний ефект задля розуміння дітей значущості тієї чи іншої професії.

Як свідчить статистика 52% що закінчують ВНЗ не працюють за спеціальністю. Оргкомітет «Місто професій» сподівається змінити вектор вибору професії.

Наша мета – на основі профорієнтації показати дітям можливості дорослого світу. Щоб кожен міг обрати професію як реалізацію власного потенціалу. Кожен, хто робить свою роботу із задоволенням, робить її якісно. І як результат – якісний інтелектуальний і виробничий продукт та покращення рівня життя в цілому.Тому, основана наша мета – формування нації свідомого вибору.

Серед гостей заходу міністр охорони здоровя пані Уляна Супрун.

Ми глибоко переконані, що подібні проекти мають реалізуватись за підтримки та ініціативи перших осіб Держави, адже саме це формує правильне відношення до країни в цілому підростаючого покоління.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Київ #місто #професія #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...