Молодь Рівного вимагає не призначати на посаду ректора університету ставленика Табачніка

Молодь міста Рівного звернулися до вченої ради Національного університету водного господарства та природокористування щодо недопущення затвердження кандидатури Миколи Сороки на посаду ректора Національного університету водного господарства і природокористування.

Студенти університету, молодіжні громадські організації, зокрема: «Студентська Свобода», «Батьківщина молода» та «Молодіжне Крило політичної партії Фронт Змін» - виступають категорично проти його кандидатури. Вони вважають, що Микола Сорока не заслуговує на посаду ректора та є ставлеником українофоба Дмитра Табачника, який нищить українську систему освіти, культуру та традиції української нації!

У зверненні, зокрема йдеться:

Навіть дивлячись на історію призначення попередніх ректорів університету, вони були докторами технічних наук. Теперішній «призначенець» є доктором економічних наук, що є не припустимим і являється «ноу-хау» для технічного університету з його славною історією! Також ця людина немає викладацького досвіду роботи, тобто Миколі Сороці потрібно буде шукати підхід до колективу викладачів та студентів, з яким жодного разу не працював. Так звана команда «економіста» приведе навчальний заклад до обмеження прав і свобод студентів, цензури, до жорсткого контролю дій , що вже було в часи правління «кучмістів».

Цей представник провладного режиму розглядає НУВГП виключно як стартовий майданчик для балотування від Партії регіонів по округу № 155 з центром в місті Дубровиця.

З огляду на вищезазначене молодь Рівного вимагає, щоб Вчена рада НУВГП не підтримувала кандидатуру Миколи Сороки на посаду ректора університету.

Під прицілом
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі