• Головна
  • У «Євро-Арт» відкривається виставка талановитого художника Олексія Мовчуна «У світлі часу»!
10:52, 31 березня 2017 р.

У «Євро-Арт» відкривається виставка талановитого художника Олексія Мовчуна «У світлі часу»!

Час презентації: п’ятниця, 31 березня 2017 р., 16:00 год.

Місце: клубне кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» - Рівне, пр. Миру, 4.

Організатор: арт-група галереї європейського живопису «Євро-Арт».

У «Євро-Арт» відкривається виставка талановитого художника Олексія Мовчуна  «У світлі часу»!, фото-1

Олексій Олександрович Мовчун народився 27-го березня 1988 року у Рівному.

З 1999 року навчався в Рівненській державній дитячій художній школі.

2011 року закінчив Національний університет водного господарства та природокористування за спеціальністю архітектура. З 2010 по 2014 рр. працював архітектором. З 2014 року професійно займається живописом в таких жанрах як портрет та натюрморт. Навчається в арт-студії художника та педагога Анатолія Іваненка.

Роботи Олексія вже були представлені у клубному кафе «Євро-Арт» на спільній виставці учнів Анатолія Іваненка у 2016 році. Нова виставка «У світлі часу» розміщена у трьох залах клубного кафе галереї «Євро-Арт» і налічує понад 70 полотен, виконаних у техніці олійного живопису. Картини привабливі своїм прекрасним звучанням кольору, оригінальністю трактування форми і гармонійним композиційним відчуттям. Особливу увагу привертають роботи: "Те, що за мить, стане минулим", "Повертаючись до витоків", "Прохолода старого міста", "Погляд у минуле", "Відображення" та інші. Художник не боїться працювати із кольором, а тому впевнено експериментує зі стилями і техніками, постійно шукає нові цікаві шляхи вирішення поставлених задач і удосконалює уже набуті навики. Особливе захоплення викликають картини мініатюрних розмірів, які органічно звучать в експозиції виставки.

Ось як презентує свою творчість сам автор: «Малюю з дитинства, з тих самих років, коли себе ще не пам’ятаю. Перша значна і грандіозна робота - це маркером по стінах своєї кімнати в 2 роки. На жаль, тоді критики не змогли гідно оцінити моє творіння. За освітою архітектор, але нині повністю присвятив себе мистецтву. Надихає життя, природа, унікальність кожної людини, те «свято» кольору і світла, що нас оточує щосекунди. А можливість передати все це на полотні і донести до глядача свій захват від побаченого, заставляє постійно удосконалювати свої вміння і техніку. Як сказав мій вчитель Анатолій Іваненко : «Живопис – Невидима Сила, яка заставляє тебе не дивитись, а бачити. А потім вже і зрозуміти, і виразити побачене».

Виставка картин Олексія Мовчуна продовжує широкомасштабний проект галереї «Євро-Арт» для талановитих».

Виставка триватиме з 29 березня по 23 квітня 2017 р.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #Євро-Арт #виставка #художники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...