• Головна
  • В галереї європейського живопису «Євро-Арт» - нова виставка: «Михайло Дзядик. Краса і гармонія українського модернізму»
13:32, 28 березня 2017 р.

В галереї європейського живопису «Євро-Арт» - нова виставка: «Михайло Дзядик. Краса і гармонія українського модернізму»

Час презентації: середа, 29 березня 2017 р., 16.00 год.

Місце проведення: Галерея європейського живопису «Євро-Арт»:

Рівне, проспект Миру, 4.

Організатор: арт-група галереї європейського живопису «Євро-Арт».

Суть події. Михайло Дзядик - знаний в Україні і світі художник, який любить Волинь і Полісся. Попри те, що він народився у далекому 1940 р. у Польщі, а нині живе у Львові - йому надзвичайно імпонує природна стихія нашого краю. Тут він черпає натхнення і створює свої живописні етюди. Тому персональна виставка пана Михайла в галереї європейського живопису «Євро-Арт» є вираженням його мрій і бажань. Арт-група галереї присвячує її дню народження митця і тішиться з того, що виставка буде прекрасним подарунком для рівнян у час великодніх і травневих святкувань.0078956

На виставці представлено 77 робіт (стільки ж років нашому художнику), написаних у 1981-2017 рр. Вони різні за тематикою, за жанрами і художньо-образною мовою, але спільним для них є те, що у них митець зумів передати красу і гармонію українського модернізму. Це закономірно, адже його вчителі по Львівському інституту декоративно-ужиткового мистецтва (К. Звіринський, Е. Мисько, В. Овсійчук) виховали у його особі продовжувача кращих традицій львівської школи живопису, прищепили інтерес до святості кольору і ритму.

Малярство Михайла Дзядика вишукане, інтелектуальне і елітарне, де поруч гармонійно співіснують експресивний пейзаж, просторова абстракція, алегоричні сюжетні композиції і психологічний портрет. Митець виражає свій духовний світ експресивними динамічними мазками, у яких відчутний темперамент українця, що насолоджується красою і світлом повсякденних речей, в яких завжди присутня таємниця божественного промислу («Яблуня», «Околиці Берестечка», «Купання коней», «Волинська осінь», «Поліський пейзаж із кіньми», «Гриби», «Дівчина з вороною», «Іванка», «Грабівець» та ін.).

Твори Михайла Дзядика зберігаються у музеях, громадських установах та приватних колекціях України, Польщі, Німеччини, Канади, Росії, Лівану.

На презентації буде присутній Михайло Дзядик з дружиною – художницею Оленою Охримик, митці зі Львова, Рівного, Острога, представники культурно-мистецької еліти міста.

Виставка триватиме по 21 травня 2017 р.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #Євро-Арт #виставка #художник
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...