• Головна
  • У Клубі Ділових Людей презентують черговий інвестиційний проект
11:16, 28 березня 2017 р.

У Клубі Ділових Людей презентують черговий інвестиційний проект

Цього і наступного тижня у Клубі Ділових Людей відбуватимуться презентації проекту «АТ Фрост Груп». Це вже третє спільне інвестиційне підприємство учасників Клубу, мета якого – надати підприємцям можливість невеликими коштами входити у високорентабельний бізнес для отримання сталих прибутків.

«АТ Фрост Груп» – підприємство з комплексом низькотемпературних приміщень для переробки, охолодження та зберігання продуктів харчування.

За правилами проекту, кожен учасник (інвестор) може отримати від 1% до 5% проекту. Плановий бюджет проекту – 5 млн. грн., тоді як планова окупність – 3 роки. Інвестувати в бізнес можуть тільки учасники Клубу Ділових Людей. Це, за словами організаторів, гарантує етичність та прозорість ведення бізнесу, адже перед вступом у бізнес-клуб кожен зобов’язується дотримуватися основного документу організації – Етичного кодексу.

«З того часу, коли ми задумали організацію першого інвестиційного проекту, минуло трохи більше одного року. Відтоді ми постійно отримуємо запити щодо участі у проектах та відкриття нових підприємств. З цього можна зробити висновок – наша інноваційна модель інвестиційних проектів працює і готова до реалізації нових ідей та масштабів», – відзначив Голова Клубу Микола Савуляк.

До участі в презентаціях запрошують підприємців, які хочуть бути співвласниками бізнесу та отримувати пасивний прибуток, та представників ЗМІ.

Розклад презентацій:

Львів (28 березня): http://www.bc-club.org.ua/event-details/event/2135.html
Луцьк (29 березня): 
http://www.bc-club.org.ua/event-details/event/2122.html
Рівне (30 березня)
http://www.bc-club.org.ua/event-details/event/2124.html
Київ (31 березня): 
http://www.bc-club.org.ua/event-details/event/2137.html
Івано-Франківськ (5 квітня): 
http://www.bc-club.org.ua/event-details/event/2137.html
Тернопіль (5 квітня):
 http://www.bc-club.org.ua/event-details/event/2152.html

Нагадаємо, минулого року у Клубі Ділових Людей стартували два інвестиційні проекти «АТ Зелений кошик» (підприємство з вирощування зелені методом гідропоніки) та «АТ Букова гора» (обробка букових пиломатеріалів).

Деталі презентацій: +38 (067) 671 15 04

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #діловілюди #проект #інвестиції
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...