У Рівному монополісти створюють проблеми для ОСББ

Станом на 1 червня в Україні створено більше 14 650 ОСББ. Однак, останнім часом, темпи їх розвитку суттєво сповільнилися. Причина в тому, що більше 40% українців не довіряє державній політиці щодо ОСББ. Громадяни переконані, що після створення ОСББ держава залишить їх сам-на-сам зі своїми проблемами.

Про це сьогодні розповів керівник житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Зураб Кантарія. З його слів, найбільш неврегульованим у Рівному залишається питання відносин ОСББ з виробниками і постачальниками комунальних послуг та намагання перекласти усі проблеми галузі на плечі ОСББ.

- Рівненські ОСББ найчастіше мають неприємності з газопостачальним підприємством «Рівнегаз», - розповідає представник ОПОРИ. – Мова йде про вимогу укладання договору між ОСББ та газорозподільним підприємством на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж, отримання головою правління ОСББ посвідчення відповідального за газове господарство, вимога перевірки димовентиляційних каналів на наявність тяги за рахунок ОСББ та погрожування відключення газу монополістом за невиконання вищевказаних умов, з застосуванням цих загроз на практиці. Усі вище перелічені пункти присутні у стосунках ОСББ та Рівнегазу. Більшість Голів ОСББ підписали типові договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж, а ті що не підписали, зараз активно спілкуються з постачальником через прокуратуру, доводячи свою правоту.

takeinfo.net
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі