• Головна
  • СтінАрт – терапія в Рівненській обласній дитячій лікарні.
17:34, 22 березня 2017 р.

СтінАрт – терапія в Рівненській обласній дитячій лікарні.

Днями стіни Рівненської обласної дитячої лікарні ожили і заграли новими яскравими фарбами. Мистецький проект «СтінАрт – терапія: розмалюй стіну» ініціював Ротарі клуб «Київ» у особі Президент-електа Алли Сокол та члени Ротаракт клубу Рівне. Вибір на обласну дитячу лікарню впав не випадково, адже саме тут лікуються та проходять реабілітацію багато дітей з міста та області. Деякі з них проводять у лікарні багато часу і виникло бажання хоча б трошки їх підбадьорити та прикрасити перебування поза домівками в розлуці з сім’ями.

Адміністрація закладу на чолі зі Зоряною Слободюк, заступником головного лікаря, підтримали проект та доклали всіх зусиль для ефективної роботи групи ентузіастів. Темою для декорування було обрано веселих жителів підводного царства – адже вони заспокоюють та дарують душевну рівновагу. Варто зауважити, що для членів Ротаракт клубу Рівне це був перший досвід малювання на великій площині, адже ніхто з них не є професійним художником. Проте, у ході роботи виявилися приховані таланти та вміння.

СтінАрт – терапія в Рівненській обласній дитячій лікарні., фото-1

До розписування стін залучилися юні пацієнти лікарні, головна цільова аудиторія проекту, котрі з радістю допомагали у створенні нових образів та проявляли свою фантазію, малюючи казковий світ. Для них такий вияв творчості став своєрідною панацеєю від нудьги та способом відволіктися від проблем зі здоров’ям.17310248_1342551619143870_3776303188959003709_o

СтінАрт-терапія задовольняє найголовнішу фундаментальну потребу людини — у самореалізації. Не секрет, що дуже багато людей, проживаючи зовні цілком успішне життя, нехтують цією базовою потребою, що викликає хронічну незадоволеність своїм буттям. Натомість, практикуючись у чомусь новому ми відволікаємося від повсякденних турбот та клопотів та краще розуміємо самих себе.

Поштовхом до такого незвичайного проекту став особистий досвід ротарійки Катерини Купчевської, коли її дитина опинилася в інфекційній лікарні Києва. Саме тоді і народилася ідея розфарбувати стіни яскравими кольорами. В ході проекту Алла Сокол залучила дітей: тоді розмальовка стін і стала власне арт-терапією, яка охопила вже декілька регіонів України: Київ, Черкаси, Харків, Івано-Франківськ, Сумську область.17311220_1342553339143698_2537965548269712283_o

Варто відзначити, що СтінАрт – терапія позитивно впливає не лише на естетику приміщень, але й на поліпшення психологічного стану людини, що нею займається. За приємною роботою всього за дванадцять годин більше шестидесяти квадратів сірого коридору ожили та наповнилися веселими історіями.

Для збереження малюнків організатори планують ще покрити їх лаком. Найбільшою приємністю були щасливі оченята пацієнтів, позитивна оцінка робіт від адміністрації лікарні, та отриманий гарний настрій.17434834_1342552212477144_5798932729749681366_o

Ротаракт клуб Рівне висловлює подяку директору ТЦ Епіцентр у м. Рівне за надану знижку на витратні матеріали, фірмі англійського декору «Мандерс» та особисто її директору Олексію Єлісєєву та Андрію Сироті, який постійно підтримує благодійні проекти.

Після цього проекту ми впевнилися, що кожен, навіть найсіріший день можна розфарбувати яскравими кольорами! Отже, виходьте із зони комфорту та створюйте красу навколо себе.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #стіни #арт #терапія #клуб #ротокар
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...