• Головна
  • Місцеві бюджети Рівненщини отримали 48,5 млн. грн. плати за землю
10:36, 21 березня 2017 р.

Місцеві бюджети Рівненщини отримали 48,5 млн. грн. плати за землю

З початку року до місцевих бюджетів Рівненщини надійшло 48,5 млн. грн плати за землю. Зокрема, 43,4 млн. грн. сплачено юридичними особами і 5,1 млн. грн – фізичними особами. Це відповідно на 9,4 млн. грн та 0,9 млн. грн більше від надходжень за відповідний період минулого року.

Як зазначив начальник ГУ ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев: - «У процесі децентралізації плата за землю залишається вагомим джерелом фінансування місцевих громад. Відтак, у її своєчасній сплаті та у повноті обліку об’єктів оподаткування мають бути зацікавлені, не тільки представники місцевих органів влади та самоврядування, а й усі мешканці громад».

Нагадаємо, що відповідно до п.п. 10.1.1 п. 10.1 ст. 10 та п.п. 265.1.3 п. 265.1 ст. 265 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) плата за землю у складі податку на майно належить до місцевих податків і справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Згідно з п. 12.3 ст. 12 ПКУ сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, в межах своїх повноважень приймають рішення про встановлення місцевих податків та зборів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівненщина #податки #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...