• Головна
  • Державний бюджет країни отримав понад 173 мільйони гривень ПДВ від платників Рівненщини
16:48, 16 березня 2017 р.

Державний бюджет країни отримав понад 173 мільйони гривень ПДВ від платників Рівненщини

За два місяці початку 2017 року підприємствами та підприємцями Рівненської області сплачено до державного бюджету 173,4 мільйона гривень податку на додану вартість. При цьому темп росту ПДВ склав 179 відсотків, що в абсолютній величині становить плюс 76,4 мільйона гривень у порівнянні з минулим роком.
Такий приріс сплати податку додану вартість пояснюється змінами до законодавства стосовно оподаткування операцій з постачання сільгоспвиробниками, а також рівнем прозорості та простоти процесу його адміністрування.

«Досягти вагомих результатів із забезпечення надходжень ПДВ до бюджету вдалося завдяки ефективній співпраці органів ДФС у Рівненській області з суб’єктами господарювання, налагодженню партнерських відносин з представниками бізнесу та громадськості, створенню рівних умов ведення бізнесу та протидії тіньовим схемам, прозорому адмініструванню податків і зборів. Системність та прозорість сплати ПДВ пояснюється роботою платників у системі електронного адміністрування ПДВ, яка унеможливлює використання схем мінімізації цього податку.», - зазначив керівник Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівненщина #податки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...