В Рівному послугами Центру сертифікації ключів вже скористалися шість клієнтів

У Рівному відкрито Представництво центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби. Про це повідомив відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Рівненській області.

Центр надає безкоштовні послуги електронного цифрового підпису (далі - ЕЦП) органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб'єктам господарської діяльності та фізичним особам.
Якщо дана послуга у комерційних структурах коштує 60 гривень за один ключ (а їх необхідно 2-3) та 300-800 гривень програмне забезпечення для формування звітності, то тут дана послуга надається безкоштовно.

Для реєстрації у Центрі необхідно звернутись до представництва Центру в області за адресою: м.Рівне, вул. Відінська,8, каб.201 (ІІ поверх) із власними носіями (змінний флеш-носій або CD/DVD-диск для запису) для отримання особистих ключів з розрахунку один носій (диск або флешка) на кожний особистий ключ. На веб-сайті за адресою: www.cskidd.gov.ua можна ознайомитися з переліком необхідних документів для отримання ключів, а також скопіювати бланки: заяви-приєднання (2 екз.) та заяви на реєстрацію. Представництво Центру в області знаходиться у приміщенні ДПІ у м. Рівному за адресою: вул. Відінська, 8 (ІІ поверх).

Сфера-ТВ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі