На Рівненській АЕС зупинили енергоблок №3

Сьогодні, 14 червня о 13.26 зупинили енергоблок №3 (ВВЕР-1000) Рівненської АЕС. Під час перевірки захисту турбоживильних насосів енергоблока сталося їх відключення. У відповідності до Технологічного Регламенту, оперативний персонал зупинив енергоблок.

Турбоживильні насоси належать до обладнання другого контуру та розташовані у турбінному відділенні станції. Радіаційних наслідків подія не мала, наразі з’ясовуються її причини. 

Про це OGO.ua повідомили з Управління інформації та зв’язків з громадськістю Рівненської АЕС.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було. 

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм.

Станом на 16 годину 14 червня в роботі перебувають енергоблоки №2 та №4 Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 1400 МВт. Зауважень щодо роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

На енергоблоці №1 (ВВЕР- 440) – 36-та доба середнього планово-попереджувального ремонту. У ремонті – обладнання третього каналу системи безпеки. Завершено завантаження ядерного палива в активну зону реактора. Проведено ущільнення парогенераторів по першому контуру. Проведено високовольтне випробування обмотки статора генератора Г-1. Продовжується ремонт турбогенераторів. Усі роботи виконуються згідно з графіком.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі