
15:35, 13 червня 2012 р.
Міліція Рівненщини закликає здавати кров разом із нею
Завтра, 14 червня міліціонери Рівненської область стануть донорами крові.
Керівництво УМВС України в Рівненській області вийшло з пропозицією до співробітників міліції про проведення 14 червня добровільної благодійної здачі крові, приуроченої до Всесвітнього дня донора.
Згідно зі статистичною інформацією, в Україні тисячі хворих дітей потребують підтримки та допомоги. Для багатьох з них переливання крові — це єдиний шанс на життя.
Міліція Рівного зарошує рівнян 14 червня на 9 годину 30 хвилин у Рівненську обласну станцію переливання крові за адресою: м. Рівне, вул. С. Бандери, 31 долучитися спільно з працівниками міліції до зазначеної акції та допомогти врятувати життя.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:07, 12 грудня
15:49, 5 травня 2023 р.
15:15, 9 грудня
