![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
15:17, 10 лютого 2017 р.
Рівняни готуватимуть листівки-валентинки із сюрпризом
12 лютого в неділю о 12.00 в холі Рівненської обласної бібліотеки для молоді (вул. Київська, 18) відбудеться майстер-клас з виготовлення листівки-валентинки із сюрпризом, який проведе майстер декоративно-прикладного мистецтва Людмила Бєлякова, керівник гуртка «Флористика» підліткового клубу «Фантазія» Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому.
Учасники заходу матимуть чудову нагоду зробити листівку-валентинку своїми руками і подарувати її своїм коханим та близьким, адже після завершення майстер-класу кожен може забрати листівку з собою.
Захід проводиться напередодні Дня всіх закоханих – Дня Святого Валентина. На майстер-клас запрошені читачі бібліотеки та всі бажаючі, кому цікаво щось зробити своїми руками.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...