![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
18:08, 9 лютого 2017 р.
Ветерани Рівненщини знову здобули золото Чемпіонату України із поліатлону
Змагання відбулися у Львові 2-4 лютого Рівненські спортсмени-ветерани успішно виступили на змаганнях з поліатлону, виборовши І-ше загально-командне місце для області. Змагання передбачали сукупність видів багатоборства – лижна гонка, силова гімнастика та стрільба з пневматичної зброї. До обласної збірної увійшли ветерани-спортсмени з різних районів Рівненщини. Це кандидат в майстри спорту Світлана Труш та майстер спорту України Олександр Білера з Березнівського району; майстер спорту України Микола Білера та кандидат в майстри спорту Петро Сидорчук з Острожчини; кандидат в майстри спорту Валерій Несторенко з Костопільського району; майстер спорту України, заступник голови РОО ФСТ «Україна» Павло Лавор. Це вже не перша перемога рівненських спортсменів-ветеранів. Торік вони теж здобули золото Чемпіонату України з поліатлону |
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
10:59, 15 липня
13
10:37, 19 липня
13:07, 21 липня
6
19:34, 24 липня
4
live comments feed...