• Головна
  • Медики Рівненщини готові обслуговувати футбольних уболівальників
09:00, 6 червня 2012 р.

Медики Рівненщини готові обслуговувати футбольних уболівальників

На час проведення в Україні Чемпіонату Євро-2012 у посиленому режимі працюватимуть лікувальні заклади області, що знаходяться біля траси. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Це необхідно для того, щоб за потреби надати якісну екстрену допомогу учасникам, гостям і вболівальникам. Відтак, під час засідання виїзної колегії управління охорони здоров’я облдержадміністрації, що відбулося в Березнівському районі, проаналізували роботу служб швидкої медичної допомоги Корецького, Гощанського, Дубенського та Радивилівського районів, оскільки через сусідство з головними автомагістралями саме на них найімовірніше припаде найбільше навантаження.

Притрасові медзаклади мають необхідний запас медикаментів, а на випадок надзвичайних ситуацій сформували додаткові резерви лікарських засобів. Що ж до фаховості медиків, то злагоджену роботу бригад «швидких» перевірили під час спецпідготовки. Крім того, медики Рівненщини мали можливість запозичити досвід надання допомоги від іноземних колег і відшліфувати свою майстерність під час проведення міжнародних медичних ралі. Адже готуючись до футбольного чемпіонату та обслуговування закордонних вболівальників, злагоджену роботу бригад "швидких" оцінювали як за вітчизняними, так і за європейськими стандартами.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...