На Рівненській АЕС перебувала міжнародна місія з Москви

Впродовж тижня проходила на Рівненській АЕС місія технічної підтримки Московського Центру Всесвітньої асоціації операторів, які експлуатують АЕС.

У роботі місії взяли участь експерти з Фінляндії, Росії, Болгарії, спостерігачі ВАО АЕС із США, Японії, Росії, Фінляндії. Їх роботу очолював радник ВАО АЕС-МЦ Андрій Носов, - повідомили з міської ради Кузнецовська.

Місії, які проводяться ВАО АЕС, спрямовані на максимальне підвищення безпеки та надійності АЕС у всьому світі через обмін інформацією та використання позитивного досвіду. На Рівненській АЕС попередня місія відбулась у 2008 році.

Під час роботи місії учасники ознайомились з документами, оглянули обладнання системи допалювання водню на енергоблоці №1 ВП РАЕС. Досвід Росії, Болгарії, Фінляндії з даної тематики був представлений у вісьмох презентаціях експертів. Для аналізу та прийняття рішення експертами ВАО було надано та погоджено з РАЕС десять рекомендацій.

Враховуючи позитивні результати заходів ВАО, Рівненська АЕС й надалі планує брати участь у її семінарах та місіях. Так, у листопаді цього року на РАЕС відбудеться партнерська перевірка Всесвітньої асоціації операторів, які експлуатують АЕС.

ТакеІнфо
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі