
17:02, 1 червня 2012 р.
На оздоровлення застрахованих працівників Рівненщини витратять майже втричі більше грошей, ніж торік
Цьогоріч на придбання санаторно-курортних путівок для робітників області, які сплачують страхові внески, спрямують понад 20 мільйонів гривень, зауважила заступник голови облдержадміністрації Світлана Сад.
За даними прес-служби РОДА, ця сума майже втричі більша, ніж торік. Відтак, за рахунок фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, вдасться здешевити оздоровлення для майже 4 тисяч дорослих або ж батьків разом із дітьми.
Крім того, за рахунок коштів обласного фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, запланували здешевити відпочинок для 5550 дітей. На це в бюджеті Фонду зарезервували понад 4,5 мільйона гривень.
За пільговими путівками оздоровлюватимуть дітей застрахованих працівників в 11 місцевих таборах, а також вивчають цінові пропозиції санаторіїв на морському узбережжі та в Західній Україні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
20:28, Вчора
20:28, Вчора
20:28, Вчора
20:28, Вчора
15:49, 5 травня 2023 р.
