• Головна
  • На рівненському комунальному підприємстві КАТП 1728 виявили фінансових порушень на понад 2,5 млн грн
11:14, 29 травня 2012 р.

На рівненському комунальному підприємстві КАТП 1728 виявили фінансових порушень на понад 2,5 млн грн

Ревізори Державної фінансової інспекції в Рівненській області провели планову ревізію фінансово-господарської діяльності Комунального автотранспортного підприємства 1728 і встановили майже 2574 тис. грн фінансових порушень, що призвели до втрат.

Серед найбільших – плата за надані послуги з вивезення побутових відходів для населення нараховувалась протягом січня-квітня 2009, червня-грудня 2010, січня – вересня 2011 року за тарифами нижчими від встановлених, що призвело до заниження вартості наданих КАТП 1728 послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів на суму 1517,13 тис. грн і, відповідно, до недоотримання підприємством доходів та надання йому збитків на таку ж суму.

Про це OGO.ua повідомила Любов Клекотка, прес-секретар Державної фінансової інспекції в Рівненській області.

Ревізори також зафіксували, що без укладення відповідних договорів підприємством безоплатно надавались послуги із захоронення побутових відходів на сміттєзвалювальному полігоні для 14 підприємств м. Рівне на загальну суму 538,51 тис. грн та для Управління житлово-комунального господарства міста на 110,53 тис. грн. У результаті КАТП 1728 недоотримало доходів майже на 650 тис. гривень.

Крім того, ревізори виявили порушення при нарахуванні та виплаті працівникам КАТП 1728 заробітної плати, закупівлі підприємством стисненого газу-метану без застосування процедури конкурсних торгів тощо.

Про результати контрольного заходу проінформовано Рівненську міську раду, Управління житлово-комунального та Прокуратуру Рівненської області. Керівникові об’єкта контролю направлено вимоги щодо усунення порушень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...