100 000 грн за креативність

Початок нового року – це початок нових великих справ. Для «Водника» 2017 рік розпочався Конкурсом проектів «NUWEE CHALLENGE», ініціатором і натхненником якого став ректор Віктор Мошинський. За словами Віктора Степановича, «Національний університет водного господарства та природокористування є одним із містоформуючих закладів Рівного, а тому ми залучаємо до роботи спільноту, та своєю власною працею виходимо далеко за наші стіни».

Проведення такого справді масштабного заходу у стінах університету (адже конкурс має відкритий формат і участь у ньому можуть взяти усі бажаючі) дозволить не лише виявити та розвинути кращих фахівців і аматорів в сфері інноваційних наукових розробок, технічно обдарованих особистостей, а й довести останнім свої ідеї до готового продукту. Окрім того, конкурс дозволить оцінити ідеї молоді та відібрати серед них найбільш інноваційні та перспективні.

Впродовж двох місяців – до першого березня, команда експертів прийматиме заявки від учасників. Згідно поданих заявок буде здійснюватися відбір на фінальну частину конкурсу, тому до заповнення заявки необхідно віднестися з максимальною відповідальністю. Прерогатива при розгляді заявок надаватиметься інженерним напрямкам. В першу чергу буде оцінюватися інноваційна складова проекту.

Зокрема важливими є наступні напрямки розробок: системи управління транспортом; геологорозвідка, проекти в сфері ефективного природокористування; альтернативна енергетика; комплекси та системи військового призначення; агропромислова техніка; ігрові платформи, програмне забезпечення; системи обробки, зберігання та передачі великих масивів даних.

У фінальній частині конкурсу (дата проведення фіналу буде оголошена додатково – після закінчення терміну прийому заявок) міжнародне журі оцінюватиме фіналістів, серед яких і визначить переможців.

Переможці розділять між собою кошти у розмірі 100 000 грн., які покриватимуть витрати на закупівлю обладнання для реалізації проекту.

Фінансова стабільність закладу – запорука його успіху. Саме висока фінансова спроможність університету дозволила йому реалізувати конкурс «NUWEE CHALLENGE».

Детальніше з умовами участі в конкурсі та положенням можна ознайомитися тут:

http://grant.nuwm.edu.ua/

Повідомляє провідний фахівець журналіст, Національний університет водного господарства та природокористування
Рівне водник конкурс рівняни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі