• Головна
  • У Рівному рейдери захопили 70 гаражів
15:35, 24 травня 2012 р.

У Рівному рейдери захопили 70 гаражів

У Рівному рейдери захопили 70 гаражів. У змові задіяні судді?

До громадської приймальні Всеукраїнського об'єднання "Свобода" звернулися особи, у яких рейдери захопили 70 гаражів. 

За словами людей, у змові беруть участь навіть судді, які на підставі сфальсифікованих документів та підроблених підписів ухвалюють неправомірні рішення, позбавляючи громадян майна без їхнього відома. Про це JeyNews повідомили в прес-службі ВО "Свобода".

23 травня 2012 року власники гаражів пікетували Рівненський міський апеляційний суд. Вони прийшли із плакатами: "Ні – корупції в судах!", "Покажіть чесного суддю!", "Чи "Ваша честь" має честь?", "Вимагаю справедливості!", "Геть руки шахраїв від наших гаражів!", "Не віддамо гаражі!", "Судді, побійтеся Бога!", "Хапуги, побійтеся Божого суду і нашого гніву!", "Ні – рейдерству!" тощо.

"МКП "Авангард" побудував гаражний комплекс на наше замовлення та за наші гроші, а після здачі в експлуатацію нам передали гаражі у власність та видали відповідні свідоцтва. Проте якимось дивним чином майно стало "не нашим", а власністю директора МППФ "Прип'ять" Миколи Вавринюка, який нібито купив за менше ніж 5 тис. гривень наші гаражі у фірми "Авангард". Цього не могло трапитися, бо документи, що засвідчують право власності – у нас на руках.

Тривалий час ми користувалися гаражами і навіть не знали, що вони вже не наші… Судді чомусь ухвалюють рішення не на нашу користь. Усі намагання боротися з суддівським та рейдерським беззаконням – марні. Позиція окремих суддів підсилена особою директора "Прип'яті". Бо як ще можна трактувати такі дії суддів? Ми зверталися до прокурора області, голови Рівного Володимира Хомка, УБЕЗ, голови ОДА Василя Берташа, проте це нічого не змінило", – каже один із власників гаражів.

Один із ошуканих власників (гараж №3) Андрій Казван від імені громадян, котрі брали дольову участь у будівництві, вирішив покласти цьому край, подавши позов до Рівненського міського суду. Проте чоловік каже, що зустрівся з активним спротивом та різного роду перешкодами.

"Мою справу закрили, бо я нібито "відмовився від позову, про що сповістив листом до суду". Всі заперечення мого адвоката, що я такого листа не писав і що на ньому навіть підпис не мій – були марними. Не зважаючи на все, суддя навіть не викликала мене, незаконно скасувала позов та закрила провадження у справі. 

Виходить, що суддя може ухвалити рішення щодо майна людини, навіть не запросивши власника до суду? Жоден суддя, що мав відношення до розгляду справ гаражного комплексу всупереч вимогам закону не залучив хоча би в якості третіх осіб безпосередніх власників", – зауважив Андрій Казван.

Через ситуацію, що склалась люди не вірять у справедливе та законне вирішення їхньої проблеми, тому звернулися до ВО "Свободи" й покладають надію на ЗМІ. Можливо, розголос справи якось вплине на ухвалення справедливого та законного рішення.

"Сьогодні відбувся відвід судді. Тобто, він відмовився від розгляду цієї справи. Ми будемо далі спостерігати, як розвиватиметься ситуація і триматимемо все на контролі і відповідно реагувати. ВО "Свобода" буде звертатися до Вищої ради юстиції та Генеральної прокуратури", – зауважив голова Рівненської міської організації ВО "Свобода" Олексій Бучинський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...