![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
12:13, 29 грудня 2016 р.
Бібліотекарі влаштували майстер-клас для особливих дітей
До обласної наукової бібліотеки завітали вихованці Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» на майстер-клас з виготовлення святкової новорічної листівки.
Оскільки рік, що наближається, вважається роком вогняного півня, діти спробували виготовити власними руками тематичні аплікації. А також розповіли, як готуються до різдвяних свят.
Разом із викладачами та бібліотекарями вдалося влаштувати справжнє свято – із святковою музикою, вікториною, конкурсами, переглядом мультфільмів та солодкими подарунками, - повідомила директор комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради Валентина Ярощук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
00:38, 15 липня
10:51, 19 липня
4
11:25, 23 липня
13
13:07, 21 липня
19
live comments feed...