• Головна
  • Місто Рівне визначить своїх зірок
10:20, 24 травня 2012 р.

Місто Рівне визначить своїх зірок

Він проводитиметься у травні-серпні 2012 року і визначить не більше 21 переможця рейтингу «Зірка Рівного».Фото переможців розмістять на інформаційних стендах типу «сіті-лайт» до Дня міста Рівного.

Учасниками рейтингу є представники галузей фізичної культури та спорту, освіти та науки, культури та мистецтва, молодіжного і громадського середовища, діяльність яких сприяла підвищенню авторитету міста на регіональному та державному рівнях, чиї зусилля увінчались певним успіхом на користь міста і його мешканців, або чия разова дія сприяла підняттю престижу підприємства, установи, організації, закладу, мікрорайону, міста.

Подання кандидатур Рейтингу здійснюється гласно управліннями у справах сім’ї, молоді та спорту, освіти, культури та туризму.

Визначення переможців Рейтингу відбувається за поданням, яке включає:

-аргументацію подання даної кандидатури;

-перелік нагород, відзнак, заслуг (для номінантів спортсменів — перелік змагань, в яких брав участь) протягом року;

-фотокартка на електронному носії.

Протягом трьох тижнів інформація про кандидатів розміщується на сайті управління у справах сім’ї, молоді та спорту: ysms.org.ua

Для проведення Рейтингу й визначення переможців 16 липня 2012 року відповідні рейтингові листи з переліком всіх претендентів подаються у визначені ЗМІ м. Рівного. Протягом трьох тижнів ЗМІ влаштовують обговорення кандидатур (закриті або відкриті) та до 06 серпня 2012 року повертають в управління у справах сім’ї, молоді та спорту заповнені рейтингові листи, завірені печаткою та підписом керівника ЗМІ та з підписами не менше ніж семи членів редакції, які брали участь у визначені рейтингу популярності.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту визначає переможців рейтингу «Зірка Рівного» на основі поданих ЗМІ рейтингових листів, організовує фотосесію переможців та координує роботу по виготовленню сіті-лайтів з фото переможців загальноміського рейтингу популярності «Зірка Рівного».

20 серпня 2012 року фотографії переможців розміщуються на інформаційних носіях типу «сіті-лайт» м. Рівного.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...