• Головна
  • Підручник рівненських викладачів вийшов в США
10:25, 21 травня 2012 р.

Підручник рівненських викладачів вийшов в США

В американському видавництві "Nova Science Publishers" (м. Нью-Йорк) побачив світ підручник "Mathematical experiments planning in concrete technology" ("Математичне планування експерименту в технології бетону"), авторами якого є професори НУВГП Леонід Йосипович Дворкін та Олег Леонідович Дворкін.

Це вже друге видання цих авторів в американському видавництві. Попереднє - підручник "Construction Materials" ("Будівельні матеріали"), що вийшов з друку рік тому.

Новий підручник розкриває особливості математичних методів планування експериментів при вирішенні задач проектування складів бетонів із заданими властивостями. Дана праця грунтується на значному циклі робіт присвячених математичному плануванню експерименту в технології бетону, що багато років розробляється проф. Л.Й.Дворкіним та його школою.

Автори підручника - провідні учені в галузі будівельного матеріалознавства і технології бетонів, відомі не лише в Україні, але і далеко за її межами. Їх роботи опубліковані в багатьох країнах.

Даний підручник підготовлено у співаторстві із Юрієм Рибаковим, професором Аріельського технічного університету (Ізраїль).

Приклади використання математичного планування експерименту, що наведені в підручнику, пов'язані з науковими розробками, проведеними в Національному університеті водного господарства та природокористування та Аріельському університеті.

Підручник "Mathematical experiments planning in concrete technology" базується на сучасних світових теорії математичного експерименту та бетонознавства, доповнює та розвиває її. При написанні підручника враховані діючі американські вимоги нормативного, інструктивного та термінологічного характеру.

Підручник призначений для англомовних інженерів-будівельників, спеціалістів в технології бетону, наукових працівників та студентів технічних університетів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...