• Головна
  • Цьогоріч від прийняття реєстраційного номера відмовились 407 жителів Рівненщини
17:36, 17 травня 2012 р.

Цьогоріч від прийняття реєстраційного номера відмовились 407 жителів Рівненщини

Станом на 1 квітня 1 мільйон 24 тисячі 620 жителів області зареєстровані у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, з них 6230 - вже в цьому році. Про це повідомив відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Рівненській області.

З початку 2012 року до органів Державної податкової служби у Рівненській області подано 407 заяв про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків. У минулому році кількість тих хто відмовився від реєстрації становила 2874 особи.

Податковий кодекс України передбачає право громадян на відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків через свої релігійні переконання. Облік таких фізичних осіб-платників ведеться в окремому реєстрі Державного реєстру за прізвищем, ім'ям, по-батькові та серією і номером паспорта.

Однак про своє рішення громадянин обов'язково повинен особисто повідомити орган державної податкової служби. Фахівці ДПС зроблять у паспорті такого платника відповідну відмітку. Після цього він матиме право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...