Рівненський виконком пошкодував меру премії?

Черговий раз не оминули увагою члени Рівненського міськвиконкому питання щодо преміювання міського голови Рівного та його заступників.

Уже не вперше у членів виконкому виникають питання стосовно щомісячного преміювання міського голови Рівного Володимира Хомка та його чотирьох заступників. Цього разу обговорення питання викликали їхні декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік. Члени виконкому зауважили, мовляв, вони — люди не бідні, тому від премій могли б і відмовитись. 

— Премії є складовою частиною заробітної плати державного службовця. Мер не може сам собі їх виписувати, а тому це робить уповноважений орган — виконавчий комітет Рівненської міської ради, — відповів на закиди секретар міськради Андрій ГРЕЩУК.— Думаю, на цьому обговорення можна припинити. Далі — без коментарів.

Коментарів від членів виконкому й не було. Вони лише проголосували за виділення премій меру та заступникам у розмірі, що не перевищує 50 відсотків посадового окладу.

Нагадаємо, у липні минулого року міський голова Рівного просив передбачити свої премії у міському бюджеті, аби "уникнути приниження" при щоразовому затвердженні премій на виконкомі.

OGO.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі