• Головна
  • Працівників бюджетних установ Рівного змушують йти у відпустки за власний рахунок
09:06, 16 травня 2012 р.

Працівників бюджетних установ Рівного змушують йти у відпустки за власний рахунок

Під час засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради, окрім проектів рішень зазначених у порядку денному, член комітету Андрій Бортнік підняв питання, яке останнім часом набуло неабиякої гостроти. Воно стосується необхідності обов’язкових відпусток за власний рахунок працівників бюджетних установ. За словами Андрія Бортніка, останнім часом громадян нашого міста, які працюють у бюджетних організаціях, керівництво змушує писати такі заяви.

Про цю ситуацію знають усі, запевнив секретар Рівненської міської ради Андрій Грещук, адже за його словами, вже при затвердженні бюджету про це йшла мова, бо на все коштів не вистачає. 

Андрій Грещук, секретар Рівненської міської ради:

- Ситуація дійсно складна і драматизувати не потрібно. На рівні держави говорять, що все буде вирішено, всі питання будуть врегульовані. Ми просто чекаємо, яким чином воно буде врегульоване. Адже це делеговані повноваження. Це ті повноваження, які держава делегувала місцевому самоврядуванню для того, щоб ми виконували ті функції, які передбачені державою. А вона повинна передбачити в повному обсязі виплати із заробітної плати і тих послуг, які передбачаються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...