• Головна
  • У Рівному проходила Всеукраїнська нарада освітян
11:45, 27 листопада 2016 р.

У Рівному проходила Всеукраїнська нарада освітян

У нараді взяли участь Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, заступник Міністра Павло Хобзей, директор департаменту професійної освіти МОН Микола Кучинський, директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Юрій Кононенко, в. о. директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН Володимир Ткаченко.

24 листопада 2016 року нарада проходила у Рівненській облдержадміністрації.

З вітальним словом виступили голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко та голова обласної ради Микола Драганчук.

Учасники наради обговорювали зміст освітніх реформ, пріоритети освітньої політики в умовах децентралізації влади.

Міністр освіти і науки проанонсувала виділення коштів для підтримки об’єднаних територіальних громад для придбання шкільних автобусів, оснащення шкіл комп'ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання, впровадження енергозберігаючих технологій та підняття заробітної плати вчителям.

Крім того, Лілія Гриневич акцентувала увагу на впровадженні інклюзивної освіти, за якою, відповідно до європейських практик, дитину з обмеженими можливостями не можна ізолювати від однолітків. А для цього необхідна відповідна підготовка кожного вчителя, не залежно від того, чи є у нього в класі така «особлива» дитина.

Освітяни країни мали змогу ознайомилися із системою роботи з обдарованими дітьми КЗ «Школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» РОР, відвідали Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі, де обговорили питання щодо функціонування закладів ПТО. А на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти було проведено секційне засідання ректорів/ директорів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, серед низки питань якого було обговорено навчальні програми та зміни до них, підручники, які видаватимуться тощо.

Другого дня відвідали національний університет «Острозька академія», де і провели засідання «круглого столу», серед порушених питань були опорні школи, ДІСО, моніторингові дослідження якості початкової освіти, морально-духовне виховання.

Тісна та плідна співпраця далася взнаки, обговорено багато актуальних питань та проблем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #Всеукраїнськанарадаосвітян
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...