![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
20:09, 17 листопада 2016 р.
У Рівному влаштували свято для передчасно народжених діток
До Міжнародного дня недоношених дітей у Рівненському обласному театрі ляльок влаштували «Свято малюка».
На святковий захід лікарі обласної дитячої лікарні та перинатального центру запросили свої пацієнтів - малюків, які народилися з вагою менше 1000 г, віком до 4-х років та їхніх батьків.
![У Рівному влаштували свято для передчасно народжених діток, фото-1 У Рівному влаштували свято для передчасно народжених діток, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Для малечі організували розважальну програму та підготували подарунки. А у знак подяки своїм рятівникам дітки розповідали вірші, танцювали, співали та малювали малюнки.
![У Рівному влаштували свято для передчасно народжених діток, фото-2 У Рівному влаштували свято для передчасно народжених діток, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Присутній на святі головний лікар РОДЛ Віталій Бойко подякував лікарям-неонатологам, реанімологам, анестезіологам, педіатрам, медсестрам та мамам за їх важливу роботу, аби потім батьки могли пишатися своїми дітьми, а лікарі – успіхами. Загалом на Рівненщині щорічно народжується близько 15 тисяч дітей, з яких 10-15% - передчасно. У відділенні недоношених новонароджених дітей обласної дитячої лікарні щороку лікується та виходжується до 400 малюків.
![У Рівному влаштували свято для передчасно народжених діток, фото-3 У Рівному влаштували свято для передчасно народжених діток, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
За словами заввіділенням для недоношених новонароджених дітей РОДЛ Катерини Макарчук, щороку до їх праці долучається все більше суспільних організацій, адже боротися необхідно за кожну дитину, не залежно від того з якою вагою вона народилася.
![У Рівному влаштували свято для передчасно народжених діток, фото-4 У Рівному влаштували свято для передчасно народжених діток, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
В свою чергу, присутня на заході президент «Асоціації неонатологів України» Тетяна Знаменська зазначила, що це свято не лише для батьків та малюків, а й для лікарів, адже їм надзвичайно приємно бачити цих дітей здоровими і щасливими.
![У Рівному влаштували свято для передчасно народжених діток, фото-5 У Рівному влаштували свято для передчасно народжених діток, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
Довідково:
Міжнародній день недоношених дітей святкують з 2009 року (World Prematurity Day). Цей день запроваджений 17 листопада за ініціативою Європейського фонду по догляду за новонародженими дітьми (European Foundation for the Care of Newborn Infants, EFCNI).
![У Рівному влаштували свято для передчасно народжених діток, фото-6 У Рівному влаштували свято для передчасно народжених діток, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
![У Рівному влаштували свято для передчасно народжених діток, фото-7 У Рівному влаштували свято для передчасно народжених діток, фото-7](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...