На Рівненщині розповіли про зміни в ЗНО та ДПА.

Цьогорічні зміни в проведенні ДПА і ЗНО анонсували на прес-конференції, що проходила в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. У заході взяли участь Лариса Середяк, директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти та Святослав Сидорук, начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти, заступник начальника управління освіти і науки Рівненської адміністрації.

Цього року, вперше, державна підсумкова атестація буде проводиться повністю у форматі ЗНО і в межах сесії ЗНО.Але, ці зміни стосуватимуться лише 11-класників, а для школярів, які закінчують 9-й класДПА проходитиме у форматі звичних екзаменів, що будуть трактуватися як перевірка знань учнів та дасть можливість визначити рівень викладання у навчальному закладі.

Реєстрація для участі у ЗНО відбудеться традиційно в електронному вигляді, випускників цього року мають зареєструвати у їхніх школах. Для бажаючих перевірити свої знання та випробувати систему, Львівський центр оцінювання пропонує пройти пробне online-тестування, яке відбудеться 1 та 8 квітня 2017 року, але не забуваємо, що ця послуга платна (близько 120 грн.)Заявку на реєстрацію пробного ЗНО можна подати з 10-31 січня.

Для отримання атестату, цьогоріч, випускникам шкіл потрібно здати три предмети у формі ЗНО: українську мову, математику або історію України, а третій предмет, школяр може вибрати з пропонованого переліку. ( При виборі другого предмета математика, третім може бути історія України чи навпаки). Для участі у конкурсі до вищих навчальних закладів України абітурієнти мають право подати сертифікати ЗНО 2016 та 2017 років (а минулорічні випускники, навіть зможуть вибирати кращі результати оцінювання).

Реєстрація на основну сесію ЗНО 2017 проходитиме 6–17 березня, проведення сесії 23 травня – 16 червня, додаткова сесія – у липні.

Джерела офіційної інформації дивіться на сайтах Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, або телефонуйте на гарячі лінії (032)2422660; (067) 6734981.

 

Прес-служба управління освіти і науки РОДА
зно зміни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі