• Головна
  • Роботи рівненських представників архітектурної школи визнано одними з найкращих на міжнародній виставці в Києві
13:00, 8 травня 2012 р.

Роботи рівненських представників архітектурної школи визнано одними з найкращих на міжнародній виставці в Києві

У рамках XV Міжнародної виставки «Сучасна освіта в Україні – 2012», організованої фірмою «Carshe», у Києві відбувся П’ятий Національний конкурс курсових та дипломних проектів студентів архітектурних спеціальностей.

Від НУВГП для участі в цьому цікавому змагальному заході були делеговані студентки 5-го курсу спеціальності „Дизайн архітектурного середовища” – Олена Вєтрова та Анна Гроховська. Про це повідомила прес-служба НУВГП.

Представниці рівненської архітектурної школи вдало справились з завданням, яке було поставлено перед учасниками. Вони запропонували інновативну творчу концепцію дитячих закладів в руслі новітніх педагогічних методів виховання, яка чітко проявилася і в неординарному образно-художньому вирішенні самих будівель.

До участі у конкурсі було подано загалом 62 творчі роботи студентів навчальних закладів різних рівнів акредитації представників більшості архітектурних шкіл України. Після попереднього розгляду до публічного захисту допущена 21 робота, в число яких потрапили і роботи студенток НУВГП.
Творча проектна робота Олени Вєтрової потрапила до трійки кращих, посівши друге місце. Окрім того, її нагородили тижневою ознайомлювальною поїздкою історичними містами Австрії та Угорщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...