![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
20:19, 9 листопада 2016 р.
150 слів про Україну: у Рівному долучились до Диктанту національної єдності
Сьогодні, у День української писемності та мови, на Українському радіо відбувся 16-ий радіодиктант національної єдності
Цьогоріч писали про Україну.
У Рівному флешмоб відбувся в обласній бібліотеці. До написання диктанту національної єдності долучилися члени правління РОО ВТ «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка та переможці конкурсу «Перло многоцінне».
![150 слів про Україну: у Рівному долучились до Диктанту нац..., фото-1 150 слів про Україну: у Рівному долучились до Диктанту національної єдності, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Цю унікальну акцію Національна радіокомпанія України започаткувала ще 2000 року.
Відтоді щороку українці – від великого до малого – можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та з’ясувати, наскільки добре знають рідну мову, а ще – продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці спілкувалися українською мовою і зберегли її для нащадків.
Як правило, текст – авторський, ексклюзивний, створений спеціально на замовлення Українського радіо відповідно до всіх приписів і норм правопису – складається з близько 150 слів.
«Цьогоріч, текст дещо легший, але були певні власні назви, які заставляли замислитися. Але тут головне інше – радіодиктант – це вир емоцій, які зашкалюють» – резюмує Людмила Савчук, музичний керівник дитячого садочка.
![150 слів про Україну: у Рівному долучились до Диктанту нац..., фото-2 150 слів про Україну: у Рівному долучились до Диктанту національної єдності, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...