• Головна
  • Рівненський університет відвідала делегація науковців з Ірану
17:00, 3 травня 2012 р.

Рівненський університет відвідала делегація науковців з Ірану

У Національному університеті водного господарства та природокористування перебувала делегація з Ірану у складі Абулфазі Шафіеї, президента Центру інноваційної та технологічної співпраці, Хойята Моусазадех, директора Басирського підприємства дистанційного зондування, а також Алі Калванда, помічника аташе Посольства Республіки Іран в Україні.

Мета візиту - налагодити наукову співпрацю з університетом у галузі водного господарства. Представники Ірану зустрілися із проректором з науково-педагогічної роботи, міжнародних і регіональних зв’язків Григорієм Сапсаєм, який розповів гостям про університет, напрямки навчання, досягнення наших науковців. Учасники зустрічі обговорили можливість співпраці за різними напрямками. Гостей насамперед цікавили розробки з меліорації, очищення води, гідротехнічного будівництва, а також можливість підготовки фахівців з водоочистки.

Іранці відвідали музей історії НУВГП, побували у лабораторії кафедри гідромеліорацій, де з роботою навчальних гідромеліоративних систем їх ознайомив доцент В.П.Волошин. З великим інтересом вони ознайомилися і з роботою лабораторії кафедри гідротехнічних споруд, екскурсію якою провів доцент кафедри Л.А.Шинкарук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...