
18:18, 31 жовтня 2016 р.
Рівнянам завтра буде "Осень смешно".
1 листопада у Рівному, в МПК "Текстильник", відбудеться концерт відомих українських гумористів "Дизель Шоу". Цього разу коміки презентують у Рівному нову концертну програму - "Осень смешно".
«DIZEL STUDIO» - прорив в якісному українському гуморі. Студія розпочала роботу в 2006 році. За цей час актори знялися в сотні успішних телепроектів, серіалів і фільмів. А зараз «DIZEL STUDIO» - це динамічно набираючий популярність продакшн з виробництва власного продукту - гумористичних телевізійних проектів, концертної програми, авторської кінопродукції.
«DIZEL STUDIO» сьогодні - це телевізійні продукти спільного виробництва з каналом ICTV, гастролі по Україні, виступи в різних форматах.
«DIZEL Шоу» - гумористичні концерти від DIZEL STUDIO, які якісно відрізняються зрозумілими і близькими кожному темами, цікаві чоловікам і жінкам будь-якого віку та професії, доступні до переглядів всією сім'єю! Мільйони українців вже стали глядачами скетчів і цитують жарти в мережі.
Початок концерту о 19:00.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:18
Вчора
13:04
Вчора
Оголошення
10:47, 12 червня
18:44, 18 червня
15:49, 5 травня 2023 р.
18:44, 18 червня
18:44, 18 червня
live comments feed...