• Головна
  • Спорт і робота: складно, однак можливо
20:28, 27 вересня 2016 р.

Спорт і робота: складно, однак можливо

Хто сказав, що робота і спорт - речі несумісні? При бажанні можна гори звернути, а знайти час для корисних фізичних навантажень – тим більше. Українські "білі комірці" люблять займатися спортом і знаходять час на регулярні тренування. Про це говорять результати опитування, проведеного Міжнародним кадровим порталом hh.ua.

Тільки 13% респондентів зазначають, що занадто зайняті, і не встигають стежити за своєю фізичною формою. Для половини опитаних (48%) спорт займає важливе місце в житті - вони систематично протягом тривалого періоду часу і не менше двох разів на тиждень відвідують тренування. А для четвертої частини всіх опитаних важливо активно проводити час на дозвіллі.

Спорт і робота: складно, однак можливо, фото-1

При цьому "сильна половина» намагається бути сильною не тільки на словах. Чоловіки значно більше часу приділяють спорту, ніж жінки.

Не дивлячись на те, що для систематичних занять знайшовся час тільки у половини респондентів займатися і ходити на тренування пробували майже всі (80%). Головні причини, через які люди починають займатися спортом - бажання розслабиться, любов до конкретного виду спорту і бажання схуднути.

Спорт і робота: складно, однак можливо, фото-2

Улюблені види фізичної активності українців - заняття в тренажерному залі, плавання, катання на велосипеді, ранкові пробіжки. Чоловіки також полюбляють футбол, хокей, стрибки з парашутом, жінкам більше до душі - фітнес, йога і танці.

"Немає часу» - це відмовка тих, хто лінується і не знаходить кращого виправдання. Час для фізичних навантажень можна виділити при будь-якому графіку. Ті, у кого робочий день починається з 9-10 годин, можуть сміливо дозволити собі займатися спортом вранці.

Співробітники офісів, які повинні бути на робочому місці не пізніше 8 – 8:30 ранку можуть розглянути варіант відвідування спортзалу в обідню перерву. Сьогодні кількість спортклубів, особливо в великих містах, дозволяє вибрати той, що в безпосередній близькості від будинку або роботи. Якщо чи ж компанія настільки сучасна і креативна, що має власний спортзал з біговими доріжками і силовими тренажерами, то просто гріх не скористатися такою можливістю.

Вечірнє тренування - це популярний класичний варіант для тих, хто працює за графіком «від дзвінка до дзвінка". Тренування в вихідний день - хороший варіант для працюючих і зайнятих до пізнього вечора.

І хоча всі варіанти мають свої "але", вибрати оптимальний можна і обов'язково потрібно. Адже співробітник, який тримає себе в хорошій фізичній формі, веде активний спосіб життя і має хобі - завжди викликає особливий інтерес і повагу у колег і керівництва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Спорт #робота #поєднання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...