![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
15:02, 4 серпня 2016 р.
Сільські громади та ОСББ Рівненщини працюють над проектами з енергозбереження
Представників сільських громад та ОСББ Рівненщини вчили, як правильно реалізовувати в життя енергоощадні проекти.
Зокрема, сьогодні відбулася вже 4 фаза тренінгу «Впровадження мікропроекту громади». До участі в ньому запросили представників Дубенського та Костопільского районів - партнерів міського компоненту проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ».
Учасникам тренінгу розповіли про усі нюанси впровадження проекту - підготовка тендерів, замовлення документації, підбір підрядників на тендерній основі, контроль робіт та подальше утримання об’єкту.
![Сільські громади та ОСББ Рівненщини працюють над проектами..., фото-1 Сільські громади та ОСББ Рівненщини працюють над проектами з енергозбереження, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Нині сільські громади активно працюють над проектами з енергозбереження, а саме - встановлення нових вікон у школах, садочках, ФАПах та амбулаторіях, оновлення медичного оснащення. ОСББ – утеплюють будинки, перекривають дахи. Проект ЄС та ПРООН не лише надає фінансову підтримку, а й супроводжує активістів упродовж всього періоду, фахівців вчать – як правильно реалізувати власні ідеї», - розповіла координатор обласного ресурсного центру розвитку громад проекту МРГ Ольга Кашевська.
Тренінг відвідали і представники Миляцької ОТГ, де нині працюють над будівництвом ЦНАПу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...