08:54, 31 березня 2012 р.

Гомосексуалізм в облраді

Схвалили, потім звинуватили один одного у підміні понять та підтримці невластивих українській моралі традицій, потім скасували, й, зрештою, відправили на доопрацювання. Така доля спіткала проект рішення про звернення Рівненської облради до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо ставлення до гомосексуалізму та легалізації одностатевих шлюбів.

Депутати-опозиціонери, які ініціювали внесення до порядку денного цього проекту рішення, заручилися підтримкою пікетувальників та присутніх у сесійній залі представників духовенства і громадських організацій, зокрема, ГО «Всеукраїнський рух батьків» зі Львова. Представник останнього Назар Блищак навіть виступив з трибуни з короткою промовою. Власне за основу звернення й було взято варіант, який схвалила Львівська облрада. Але в нього внесли свої поправки «регіонали», від чого проект звернення дещо змінився, що категорично не сприйняла опозиція. Виникла сварка. Очільник фракції ВО «Свобода» Олег Осуховський, який підготував проект, за основу взявши аналогічний Львівський, звинуватив депутатів більшості в підміні понять та перекрученнях. А ще – ні більше, ні менше – у потуранні утвердженню в Україні невластивих українському суспільству моральних цінностей.

– Щоб гомосексуалістів, транссексуалів, педофілів, усю цю нечисть ввести у суспільство, адаптувати до українського суспільства, – гарячкував Олег Осуховський. – Вся громада має виступити проти такого рішення.

Рішення, за яке проголосували депутати, підготувала «регіоналка» Світлана Левицька. Воно звучить дещо інакше – «Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо питань гендерної політики та ювенальної юстиції». Авторка проекту запевняла, що він має ту ж суть, що і проект Олега Осуховського, але є більш виваженим та відповідає нормативним актам України. «Ми однозначно проти гомосексуалізму», – запевнила Світлана Левицька.

Помирити депутатів спробували представники духовенства. Секретар Рівненської міжцерковної ради пастор Олег Абатуров, виступаючи з трибуни зазначив:

– У зверненні ми просимо звернути увагу на ставлення до гомосексуалізму та одностатевих шлюбів, просимо зупинити процес впровадження гендерної політики в Україні, яка суперечить моральному устрою українського суспільства. Не допустити створення служби апробації (інспекція нагляду). Це – зловили насильника і здали його під нагляд. А його треба саджати в тюрму.

Олег Абатуров попросив депутатів повернутися до проекту, врахувавши думку духовенства. Відтак, депутати, трохи заспокоївшись, прислухалися до думки міжцерковної ради, рішення скасували й відправили текст на доопрацювання. До його розгляду пообіцяли повернутися наступної сесії.

Гомосексуалізм в облраді, фото-1

Мітингувальники під Рівненською обласною радою. Фото порталу "Четверта влада"

Гомосексуалізм в облраді, фото-2

Мітингувальники під Рівненською обласною радою. Фото порталу "Четверта влада"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...