• Головна
  • 400 кілограмів м'яса та риби - на смітник
09:24, 30 березня 2012 р.

400 кілограмів м'яса та риби - на смітник

Співробітники сектору ветеринарної міліції УМВС спільно з Рівненською державною ветеринарною службою проводять на території краю комплекс заходів щодо боротьби зі сказом та лейкозом у тварин. Вже з початку року було виявлено тринадцять випадків таких хвороб, в осередках їх виникнення проведені карантинні заходи щодо локалізації та ліквідації  цих небезпечних хвороб.

Основним джерелом сказу є інфіковані дикі тварини. Їх укуси і можуть стати причиною захворювань у свійської худоби. Протягом 2011 року працівники сектору ветеринарної міліції провели карантинні заходи щодо локалізації і ліквідації 27 осередків сказу. У 2012 році зафіксовано лише шість таких випадків.

Крім цього, правоохоронці провели карантинні заходи по оздоровленню семи «неблагополучних» господарств від лейкозу великої рогатої худоби в Дубровицькому, Рокитнівському, Володимирецькому районах. У результаті проведених заходів знято карантинні обмеження з трьох господарств Дубровиччини. Ще чотири планується «оздоровити» вже до кінця року. А зараз повністю обмежено будь-який обіг продукції з цими господарствами.

— Для того, щоб убезпечити мешканців області та гостей краю від вживання зараженої продукції ми постійно перевіряємо підприємців, що займаються вирощуванням, забоєм, переробкою та реалізацією продукції тваринного походження, — зазначив старший інспектор сектору ветеринарної міліції УМВС Олександр Школін. — Це не лише господарства по утриманню тварин. В перелік об’єктів, що були проінспектовані потрапили і м’ясопереробні підприємства, забійні пункти, ринки, холодильники, склади, бази та супермаркети. Впродовж 2012 року до адміністративної відповідальності за статтею 107 кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог), притягнуто 47 посадовців та фізичних осіб. Складено 21 припис. Вилучено з обігу та утилізовано більше 400 кілограмів продукції. Призупинено роботу двох об’єктів (1 — м’ясний павільйон, 1  — рибопереробний цех).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...