• Головна
  • Філія "Інституту Серця" запрацював на Рівненщині
10:27, 20 липня 2016 р.

Філія "Інституту Серця" запрацював на Рівненщині

Відтепер для того, щоб пройти обстеження хвороб серця не потрібно їхати до столиці. Адже на базі Рівненського обласного діагностичного центру запрацювала філія державного «Інституту серця».

На відкриття філії разом з головою Рівненської ОДА Олексієм Муляренком завітав відомий хірург-кардіолог, директор «Інституту серця МОЗ України» Борис Тодуров.

Борис Тодоров – відомий хірург-кардіолог, який у 2001 році першим в Україні провів операцію з пересадки серця, а 12 липня 2016 року вперше здійснив пересадку механічного серця.

Загалом за 27 років хірургічної практики він здійснив понад 5000 успішних операцій на серці. За ініціативи Бориса Михайловича у 2006 році в Києві запрацювала надсучасна клінічна лікарня – «Інститут серця МОЗ України». Насьогодні Борису Тодурову вдалося зібрати в лікарні найкращих фахівців в галузі кардіології та встановити надсучасне обладнання. За допомогою різних оперативних втручань спеціалісти «Інституту серця» лікують складні хвороби – стенокардію, гіпертонію, вади серця.

За рік фахівці інституту проводять близько 5000 складних операцій.

Відкриваючи філію Інституту на Рівненщині, Борис Тодуров розповів, що завдяки сприянню влади сьогодні на базі діагностичного центру Рівненська область отримала сучасне консультаційно-діагностичне відділення, в якому можна буде пройти обстеження хвороб серця на новітньому обладнанні та отримати консультації фахівців, що навчалися в «Інституті серця»

«Я щиро вдячний керівництву області, які пішли нам на зустріч та надали приміщення й провели там ремонт. Сьогодні тут, в нашому філіалі, працює п’ять висококваліфікованих фахівців, які можуть надати необхідну допомогу та професійну консультацію. В подальшому ми плануємо розширятися та відкривати й хірургічне відділення», - розповів Борис Тодуров.

За його словами, всього в Україні буде функціонувати лише п’ять філій Інституту. Дві з них вже працюють в Житомирі та Чернігові, а тепер ще й в Рівному. Найближчим часом планується також відкриття філій в Маріуполі та Харкові.

У свою чергу голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко подякував Борису Михайловичу за те, що він обрав саме Рівненську область та зазначив, що обласна влада готово всіляко сприяти розвитку філіалу на Рівненщині.

«Відсьогодні мешканцям області не потрібно їхати до Житомира чи Києва. А навпаки – до нас будуть приїздити мешканці західного регіону країни. Тому ми особливо зацікавлені в успішній реалізації та розвитку філіалу на Рівненщині. Тим більше, що послуги в цьому філіалі будуть безкоштовними, а отже доступними усім верствам населення», - зазначив Олексій Муляренко.

Голова ОДА нагадав, що на Рівненщині реалізується проект Світового банку, який покликаний покращити рівень медичного забезпечення на селі.

«Проект Світового банку так само орієнтується на серцево-судині захворювання. Тож в результаті ми матимемо покращення надання послуг первинної, сільської, ланки медобслуговування. А філія «Інституту серця» надаватиме послуги на вищій, вторинній, ланці медпослуг», - підсумував  Олексій Муляренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Інтистут СЕрця #Рівненщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...