Нові підходи до вивчення іноземної мови у Рівному

Беручи до уваги потребу оновлення змісту та підходів до мовної підготовки майбутнього фахівця у вищих навчальних закладах (ВНЗ) України, кафедра іноземних мов Національного університету водного господарства та природокористування започаткувала проект розвитку іншомовної освіти в університеті.Проект стартує з 1 вересня 2016 року та спрямований на оновлення змісту та підходів до мовної підготовки майбутнього фахівця.

Даний Проект є інноваційним, студенто-центричним, орієнтованим на формування як спеціальних, так і загальних компетентностей, які необхідні сучасному фахівцю. Виконання Проекту передбачає безпосередній контакт між представниками наукових та інших кіл, для втілення культурного, освітянського та інформаційного обміну.

Підвищення іншомовної компетентності, яку відносить Рада Європи до ключових компетентностей, тобто удосконалення рівня володіння іноземною мовою, створить для майбутніх студентів університету можливість отримати кваліфікації, які дають їм нові перспективи у навчанні та працевлаштуванні у всьому світі; брати участь у міжнародних проектах, конференціях, дебатах тощо; створити стійку мотивацію вивчення іноземних мов протягом життя; отримати сертифікатбританського університету та право на подальший вступ до магістратури або аспірантури. 

Кафедра планує отримання статусу провайдера від Британської Ради (British Council). Партнерство надасть можливість отримати доступ до мережі та досвіду, вивчати англійську зі світовим лідером у викладанні цієї мови, скористатися перевагами високих стандартів обслуговування. Також співробітництво з британскими університетами: Університетом Лондон Метрополитен  (London Metropolitan University) та Університетом Ковентри (University of Coventry).

Буде здійснюватись внутрішня і зовнішня сертифікація випускників Університету та відповідний запису у додатку до диплома стосовно рівня знання іноземної мови. Рівень володіння мовою В2, тобто стандартні вимоги на здобуття ступеня бакалавра за міжнародно прийнятими рівнями володіння мовою для різних спеціальностей, передбачає, що студенти зможуть розуміти, як ключові цінності, переконання так і поведінку в академічному та професійному середовищі. Проект передбачає Створення умов неперервності іншомовної освіти: бакалавр – магістр – аспірант – викладач.

Навчальні програми кафедри охоплюють широке коло дисциплін, які дозволять випускникам стати всебічно досвідченими людьми зі знанням двох, а при бажанні трьох і більш іноземних мов.

Форма навчання – очна, заочна. Навчання проводиться як на бюджетній, так і на договірній (платній) основі. 

Кафедра пропонує широкі можливості  додаткової освіти, а також пропонує різноманітні програми для іноземних громадян. 

Детальну інформацію для абітурієнтів НУВГП можна знайти на 
сайті НУВГП
 і на сайті  Приймальної комісії НУВГП

 

НУВГП
Рівне,НВГП,англійська мова
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі