
15:02, 13 липня 2016 р.
Шахраї заволоділи 22 тисячами гривень довірливої пенсіонерки
До поліції із заявою 12 липня звернулася 55-річна жителька села Рафалівка Володимирецького району, що невідомі чоловіки ошукали її матір та заволоділи 16 тисячами 800 гривнями та 200 доларами США.
До будинку 78-річної пенсіонерки в селі Рафалівка прийшли двоє невідомих чоловіків. Вони повідомили жінці, що віруючі, та попросили принести усі заощадження, аби над ними помолитися. Шахраї провели з пакунком «необхідні ритуали» та повернули довірливій пенсіонерці, наказавши заховати під подушкою і не діставати 20 днів.Відвідати матір 12 липня приїхала донька, яка, дізнавшись про цей інцидент, виявила відсутність грошей та відразу повідомила до поліції.
За фактом шахрайства слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України. Правоохоронці проводять заходи з метою встановлення зловмисників. Тривають слідчі дії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
5 міст, 215 учасників: як го "Дівчата" разом з Нацполіцією змінюють культуру реагування на насильство
Новини компаній
17:00
Вчора
16:32
Вчора
Оголошення
17:20, 10 червня
119
12:09, 10 червня
live comments feed...