• Головна
  • У Рівному студенти матимуть змогу обирати дисципліни для вивчення
13:08, 11 липня 2016 р.

У Рівному студенти матимуть змогу обирати дисципліни для вивчення

Європейські стандарти освіти стають реальними у повсякденному житті Національного університету водного господарства та природокористування (НУВГП)!

Нині наші студенти долучаються до нового проекту, а надалі – це стане невід’ємною частинного їх освітнього процесу, впливати на формування індивідуального навчального плану. Це унікальна можливість доукомплектовувати та вивчати нарівні із основними дисциплінами, що формують компетентностний світогляд фахівця певної галузі, навчальні дисципліни вільного вибору, які дозволять розширити світоглядні інтереси та розвинути ерудицію студентів.

НУВГП входить до складу вишів, що першими в Україні, та є першим на Рівненщині, що запровадив європейську практику вільного вибору навчальних дисциплін в освітній процес. Студенти – бакалаври зможуть долучитися до цього процесу, починаючи із ІІІ-го семестру, а здобувачі ІІ рівня вищої освіти зможуть обирати дисципліни вже із першого навчального семестру.

Нововведення сприятимуть здоровій конкуренції між викладачами, які можуть запропонувати для вільного вибору будь які, навіть однакові дисципліни, але запропонувавши власні унікальні та творчі підходи для їх викладання. Для викладача визначальною умовою подачі начальної дисципліни є його відповідність кадровим вимогам щодо забезпечення впровадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти.

Ефективність співпраці викладача із студентом формуватиметься за допомогою програмного забезпечення Moodle. У кожного викладача, що пропонуватиме курс, буде своя сторінка у цій системі, де він зможе подати інформацію про себе як викладача, та, на свій розсуд, інформацію про відповідну навчальну дисципліну: робочу програму, плани/курси лекцій, зміст усіх інших видів занять тощо. За викладачем залишається право вибору форми подачі інформації; кількість лекційних, практичних, семінарських та інших занять викладач також визначає самостійно. Ключовою умовою є - обсяг навчальної дисципліни для вільного вибору студентами повинен бути уніфікованим: 3 кредити, аудиторних занять – 30 годин, дисципліна є односеместровою та закінчується заліком. Студенти, користуючись системою Moodle, матимуть нагоду ознайомитися, порівняти та вибирати із запропонованих курсів те, що їм до вподоби. Таким чином, у НУВГП ще й буде реалізовуватися студентоцентрований принцип навчання, де враховуватиметься і особистий вибір кожного студента.

Завдяки унікальному досвіду, який засвоїть студент у НУВГП за рахунок гнучкості індивідуальних навчальних планів, зможе краще адаптуватися на сучасному ринку праці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #студенти #вибір #дисципліни #НУВГП
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...