• Головна
  • Олексій Муляренко обговорив «бурштинове питання» із делегацією ОБСЄ
10:03, 7 липня 2016 р.

Олексій Муляренко обговорив «бурштинове питання» із делегацією ОБСЄ

Голова облдержадміністрації Олексій Муляренко зустрівся із делегацією Львівського представництва Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні на чолі з керівником Юккою Туононеном.

Місія ОБСЄ працює в нашій державі з 2014 року з початком військового протистояння на Сході, її представництва працюють в десяти містах України.

Як розповів Юкка Туононен, головне завдання – збір та підготовка звітів про ситуацію у галузі безпеки та дотримання прав людини.

Під час зустрічі сторони обговорили питання впливу нелегального видобутку бурштину на стан безпеки мешканців Рівненщини. Адже робота незаконних старателів несе небезпеку як особисту, так і впливає на екологію.

«Наразі нелегальний видобуток ведеться точково, здебільшого в нічний час.Завдяки співпраці із правоохоронними органами ситуацію вдається втримати  силовим методом», - розповів Олексій Муляренко.

Іншим напрямком є робота над прийняттям відповідного Закону.

«Питання особисто контролює Президент України. Сподіваюсь, що Верховна Рада дуже скоро прийме Закон, який передбачатиме правила, за якими видобуватимуть сонячне каміння», - акцентував голова ОДА.

Олексій Муляренко подякував представництву за увагу з боку Європи до Рівненщини, а також попросив Місію допомогти у вирішенні «бурштинової» проблеми.

«Як голова обласної адміністрації, я активно працюю з депутатами. Але допомога міжнародних організацій нам не завадить. Тому прошу зі свого боку звернутися до парламенту, аби наблизити прийняття Закону про бурштин», - звернувся допредставників ОБСЄ Олексій Муляренко.

Олексій Муляренко обговорив «бурштинове питання» із делегацією ОБСЄ, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #голова ОДА #ОБСЄ #бурштин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...