• Головна
  • «Книжковий Біг-Бен» знову в Рівному
09:07, 30 червня 2016 р.

«Книжковий Біг-Бен» знову в Рівному

Цьогоріч Молодіжна секція української бібліотечної асоціації запропонувала всім бажаючим взяти участь у новій мобільній книжковій виставці в межах проекту Секції «Display-кросинг».

«Книжковий Біг-Бен» знову в Рівному, фото-1

Оскільки 2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні, а вежа Біг-Бен вже давно є символом як Англії, так і всього англійського, цьогорічна подорожуюча виставка отримала назву «Книжковий Біг-Бен».

7cw3GpmbJc0

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека стала 37 учасницею мобільної книжкової виставки, перейнявши естафету з Херсонської області.

eiaRkLaaFQo

27 червня 2016 року креативні бібліотекарі відділу іноземної літератури створили захоплюючу виставку-імпульс з елементами інсталяції, яка спонукає розширити інтелектуальні горизонти кожної особистості, для того щоб стати успішним в економічному, соціальному, освітньому і культурному житті.

FbPCbDnFLY8

За задумом Молодіжної секції УБА «Книжковий Біг-Бен» складається з трьох розділів. Перший розділ «Do you speak English?» представлений багатьма досить об’ємними «New Webster’s Dictionery», словниками, розмовниками, що збагачують словниковий та фразеологічний запас.

He_J-q_nGag

Родзинкою другого розділу «Читай в оригіналі» стала 3d модель Біг-Бена, яка привертає увагу до сучасних праць усім відомих англійських письменників: М. Стюарт, Л. Томпсон, Дж. Хіггінс, Дж. Грін та ін.

HPB7bapldtY

Третій розділ «Мова, що стирає кордони» – найцікавіший. На полиці знаходяться англомовні путівники, розмовники, карти тощо. Поруч знаходиться столик, який неабияк привертає увагу, адже на ньому міститься майже метр завдовжки пазл карти Великобританії, який так і манить щоб його склали.

S0NDHUDD1_8

Отож, запрошуємо всіх бажаючих завітати до Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки та знайти і для себе щось цікавеньке на виставці-імпульс «Книжковий Біг-Бен».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #бібіліотека #«Книжковий Біг-Бен»
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...