
22:02, 29 червня 2016 р.
На Рівненщині "фаршировані" наркотиками сухофрукти не потрапили до колонії
Чергова спроба передачі заборонених предметів до засуджених зафіксована в Городищенській виправній колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№96).
Нещодавно, при огляді посилки, яка надійшла на ім’я засудженого К., співробітниками колонії було виявлено та вилучено поліетиленовий згорток з порошкоподібною речовиною білого кольору. Посилка надійшла, як вказано на поштовому маркуванні, від жителя Вінницької області.
«При огляді посилок, що надходять на адресу засуджених було виявлено та вилучено поліетиленовий згорток з порошкоподібною речовиною білого кольору ззовні схожу на наркотичну. Вилучений згорток був прихований у чорносливі», - розповідає начальник Городищенської ВК (№76) Юрій Луцук.
Про дану подію було повідомлено співробітників Рівненського районного відділення поліції ГУ Національної поліції в Рівненській області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
17:39, 3 червня
17:39, 3 червня
15:49, 5 травня 2023 р.
17:39, 3 червня
17:39, 3 червня
live comments feed...